Dlaczego warto nam zaufać?

MIX GROUP to jeden z najdłużej działających deweloperów w Krakowie, z ponad 25-letnim doświadczeniem w zakresie budowy i wynajmu powierzchni biurowych. Do tej pory Grupa zrealizowała projekty o łącznym metrażu ok. 50 tys. mkw. Aktualnie spółki z Grupy są właścicielami 7 obiektów biurowych z powierzchniami handlowo-usługowymi. MIX Group oferuje biurowce klasy A i B, które nie tylko pozwalają na rozwój firmy w obrębie jednego obiektu, ale także gwarantują atrakcyjną lokalizację w różnych częściach Krakowa. Dodatkowo Mix Group to jedyny deweloper, który oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu dla swoich najemców i jako pierwszy deweloper biurowy w Krakowie bierze udział w projekcie „Pasieka Kraków”, lokując pasieki na dachach swoich biurowców.

Poza projektami biurowymi Mix Group zrealizowała w Konstancinie-Jeziornie inwestycję ekskluzywnych apartamentów o wyjątkowych walorach i standardzie. W planach są kolejne inwestycje o różnym charakterze i lokalizacji.

Inwestycje Mix Group to ciekawa architektura, funkcjonalność powierzchni, łatwość aranżacji i dopasowania zastosowanych rozwiązań do wymagań klientów. Każda nowa inwestycja powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i ekologii.

Poza projektami deweloperskimi Mix Group jest partnerem Play  i prowadzi sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. W Krakowie prowadzi także działalność handlową w ramach spółki Mix Meble sp. z o.o. posiadającej znany salon meblowy

Telefon
+48 12 266 37 53,
+48 608 594 432,
+48 606 194 285
E-mail:
wynajem@mixbiura.pl